Home דף הבית גדול החופש הגדול בשבילי זה:

החופש הגדול בשבילי זה:

החופש הגדול זה… לכתוב רשימות אינסופיות של תכניות והפעלות לילדים, לעשות את כל הרשימה ובסוף להבין שהיא לא הייתה מספיק ארוכה…

החופש הגדול זה… ללכת לים בתחילת החופש עם כפכפים חדשים, בגד ים חדש מסנן קרינה, קרם הגנה ואבטיח חתוך – ובסוף החופש  ללכת לים יחפים, ערומים  (לא באמת), עם בגד ים מלא בחול וכסף לגומיגם.

החופש הגדול זה… להימרח מול הטלוויזיה עם סרט ברקע, אייפון ביד וצ'יפס פתוח. ב 9 בבוקר.

החופש הגדול זה… להתחיל את יולי עם שייקים בריאים, פירות חתוכים ו"זמן בישול" עם אמא, ולסיים את אוגוסט עם קולה על הבוקר, וופלים לצהריים "וזמן דומינו'ס פיצה" עם אמא (ללא גלוטן כמובן) בערב

החופש הגדול זה… לצאת עם הילדים לחופשת משפחה וחברים בקפריסין – לחרוש, לטייל, לשחות בים, לעשות ג"ט סקי, בננה, מרחף, סירת פדלים, מסעדות, מתנות, מזכרות, ואז לשוב הביתה – לקום למחרת בבוקר ולשמוע מהילדים: "משעמם לי".

החופש הגדול זה… ללכת למלא מסעדות שונות, לאכול ארוחת ערב אחת בבית ולהגיד "אין כמו האוכל בבית".

החופש הגדול זה… נסיעות ארוכות באוטו עם כל המשפחה, עצירות לפיפי, קרטיב לעידוד והכל קומסי קומסה

החופש הגדול זה… להפעיל את הילדים במשימות סטייל "בואו ילדים ננקה את החדר… את הגינה… האוטו…" שמהר מאוד הופך ל "למה אתם לא עוזרים לי?" ומסתיים ב "קומו כבר לפני שאני זורקת לכם הכל לפח!"

החופש הגדול זה… לצאת בחמש בבוקר באוטו לאילת, עם שמיכות וכריות בתקווה שישנו כל הדרך… רק כדי לגלות כשכבר בשש כולם ערים ורעבים! אמא ואבא אחרי פעמיים קפה …והילדים כבר פתחו את הנישנושים של הצהריים.

החופש הגדול זה… בתחילת החופש כל הבית הולך לישון בזמן, אחרי מקלחת שכללה שמפו, מרכך, סבון גוף, צחצוח שיניים, פלוס אהה ולהסתרק – ובסופו כל אחד הולך לישון מתי שבא לו, עם כינים (למי שעוקב בסטורי…) זרוק על הספה.

החופש הגדול זה… להגיע ל 8,000 תמונות באייפון בחודשיים, רק מתמונות של הילדים, המשפחה, הטיולים וכמובן הסלפי'ז.

החופש הגדול זה… קרטיב מספר אלף שלוש מאות וארבע

החופש הגדול זה… כוס קפה מספר אלפיים חמש מאות ושש.

החופש הגדול זה… ללכת לראות את כלללללל הסרטים החדשים בקולנוע ואז לראות את כל החדשים ב- VOD.

החופש הגדול זה… להתלונן שאין לנו עזרה… סבא סבתא לא בסיפור… ואז באלגנטיות להוציא רשימת בייביסטריות פנויות לכל יום בשבוע

החופש הגדול זה… להביא את הבייביסיטר בכל פעם שעה מוקדם יותר. "כן, אנחנו נצא ב- 18:00 בערב…"

החופש הגדול זה… להזיע, להתלונן על החום, הדביקות, העייפות, ולהיזכר שפעם העליתי פוסט באינסטוש בחורף I miss summer" "

החופש הגדול זה… להמציא נסיעות קצרות עם אמא – לסופר, למלא דלק, לסידורים, לאסוף דואר…

החופש הגדול זה… לקום בבוקר בשקט ולברוח לחדר כושר כדי להשקיט את המצפון על הלילה הקודם.

החופש הגדול זה… לעצור לקרטיב בתחנת דלק, לשמוע את ההזבנד אומר לילדים בכניסה "רק קרטיב קרח" ודקה אחרי לראות את כולם יוצאים עם מגנום ביד.

החופש הגדול זה… להתחיל אותו אופטימיים ולתכנן מלא תכניות עם המבוגרים באזור, משפטים סטייל "ניפגש, נטייל ביחד, בטח נעשה משהו כבר" נאמרים לכל עבר לחברים, לאחים ואחיות , לסבים ולסבתות, לשכנים ולקולגות לעבודה – ובסוף מגלים שבאוגוסט יש לכם אך ורק סבלנות לעצמכם ואולי לילדים שלכם…

 

אז אחרי רשימה כזו אני חייבת להוסיף משהו שאולי לא פוליטקלי קורקט והרבה אמהות ירימו גבה, אבל וואללה היה אחלה חופש גדול! אני כבר מתגעגעת… מתגעגעת לרגעים יום יומיים עם כל הגוזלים שלי סביבי, איתי ומעלי (ממש מעלי, כאילו, דורכים עלי). ממתי בעצם נהיה הטרנד שבסוף החופש שומעים רק משפטים בסטייל "יאללה שייגמר כבר", "איזה סיוט", "נמאס לי", "לא רוצה לראות ילדים" וכו'? קצת על אותו משקל שלאמא אסור להראות מטופחת, סקסית, קולית או חס וחלילה רזה (אבל זה כבר לפוסט אחר…). כן, ברור שהיו מלא רגעים של עייפות, סטרס, שמעתי מלא "אמא", "אבא", "אמא", "אמא"… רגעים שהיה לי חם ורק רציתי מזגן, קצת שקט ומיטה. אבל זה לא משתווה לכל הגיבוש המשפחתי, גיבוש זוגי עם ההזבנד, גיבוש בין אחים, ולהיות נוכחת איתם בזמן שהם גדלים לנו מול העיניים. הרי עוד קצת (זה יגיע מהר) ויהיה הרגע הזה שהם כבר לא כל כך ירצו לבוא איתנו לנסיעות ארוכות באוטו… (כותבת ודומעת…) מרגישה BLESSED ו- GREATFUL (כמו באינסטוש) על כל החוויות, החיבוקים, השיחות ומשפטים המיוחדים שנאמרו. אם אני יכולה לבקש משאלה קטנה בלב זה רק שיימשך ככה כל קיץ אמן.

ויאללה ספטמבר here we come

שתהייה שנה מוצלחת ומקסימה לכולם ומזכירה לעצמי שוב לחשוב חיובי, לפרגן, להחמיא יותר, להעריך, לנשום עמוק (יוגה סטייל) ולחייך.

 

תעקבו, תעשו שייר, לייק,

 

 

מתכונים דומים

אין תגובות

השאר תגובה